01.07.2013 - Nové ordinace
Naše poliklinika se rozrostla o zubní laboratoř a zubní lékaře, kteří byli nuceni opustit 1. polikliniku. Na naší poliklinice RAVAK pro ně byla zrekonstruována budova “C“, včetně všech nových rozvodů. Samozřejmostí je internetové a telefonní připojení. V budově “C“ našla své místo i ordinace dětského lékaře a psychiatrie. V budově “B“ přibyla ordinace dalšího gynekologa. V přízemí budovy “B“ přibyly ordinace endokrinologie, chirurgická ambulance a praktický lékař. V celé poliklinice RAVAK byly zrekonstruovány sociální zařízení včetně WC pro invalidy.

18.05.2005 - Parkovací areál
Největší akcí, která byla dokončena a 18. května byl zahájen zkušební provoz, byla výstavba parkovacího areálu s bezobslužným parkovacím systémem. V rámci této akce bylo v areálu polikliniky vysázeno cca 650 stromů a keřů.

02.05.2005 - Nová ordinace
Zatím poslední nově otevřenou ordinací je ambulance ortopedie, kterou ve druhém patře provozuje ON Příbram a.s. Ordinují zde MUDr. Holub a MUDr. Myslivec.

01.05.2005 - Nová ordinace
Od 1. května 2005 začala ordinovat na poliklinice praktická a závodní lékařka RAVAKU paní MUDr. Valentová. Její ordinace je ve čtvrtém patře hlavní budovy.

31.03.2005 - Nové ordinace
Od 1. 4. 2005 začínají na poliklinice RAVAK nově fungovat ordinace těchto lékařů - MUDr. Maňasová Renata, MUDr. Zelnerová Ilona, MUDr. Tesařová Lucie a MUDr. Vondrák Zdeněk. Od stejného data začíná v areálu fungovat i realitní agentura Hot Reality.

Copyright © Ravak a.s. Všechna práva vyhrazena. Design DIRTECHO MEDIA s.r.o.