III. poliklinika v Příbrami byla uvedena do provozu 11. května 1984 jako nedílná ambulantní součást tehdejšího OÚNZ Příbram. V roce 1991 došlo k delimitaci OÚNZ Příbram a III. poliklinika se stala součástí Nemocnice s poliklinikami v Příbrami jejímž zřizovatelem byl Okresní úřad Příbram. Od podzimu roku 1992 byla poliklinika vedena Fondem národního majetku jako objekt určený k privatizaci v rámci privatizačních projektů. Byl to bohužel jeden z hlavních důvodů, proč se do polikliniky neinvestovalo, ale řešily se pouze havárie. Vedení NsP předpokládalo, že se III. poliklinika bude privatizovat. Tento stav trval celých 11 let. Jenom jeden příklad za všechny – společné prostory se malovaly pouze 1x a to v roce 1989, nátěry oken se neprovedly nikdy.
   Privatizace polikliniky se neustále oddalovala víceméně z politických důvodů. Když už konečně Fond národního majetku prodej připravil na konec roku 2002, aby to stihl před převodem polikliniky na kraj, tak vítězná firma nesložila v termínu peníze.
   Proto k 1.1. 2003 byla NsP Příbram včetně III. polikliniky zákonem převedena pod správu Středočeského kraje. Ten polikliniku jako nepotřebný majetek nabídl ve výběrovém řízení k prodeji, kde ji k 1.11. 2003 zakoupila nadnárodní akciová společnost RAVAK.
   Společnost RAVAK a.s. je největším výrobcem sprchových koutů a van ve střední a východní Evropě. Mezi základní výrobní sortiment kromě sprchových koutů a sprchových vaniček dále patří akrylátové vany a hydromasážní vany a systémy. Výrobní závody naší firmy se nacházejí převážně v Evropě, která je i těžištěm našeho odbytu.
   Společnost RAVAK a.s. chce z polikliniky vytvořit špičkové zdravotnické zařízení ambulantního typu s co nejširším spektrem zdravotnických profesí. Během prvního roku investovala velké finanční prostředky do kompletní rekonstrukce budov polikliniky v čemž chceme pokračovat i v dalších letech k plné spokojenosti občanů příbramska.PARKOVIŠTĚ V AREÁLU
(provozní doba 0 – 24 hod.)
  • PRVNÍCH 15 min. - ZDARMA
  • DENNÍ parkování - 10,- Kč za každou započatou půlhodinu
  • NOČNÍ parkování - 50,- Kč od 16:00 do 08:00 hod.
  • VÍKENDOVÉ park. - 100,- Kč od Pá 16:00 do Po 08:00 hod.
  • MĚSÍČNÍ parkování NONSTOP (předplatné) - 1 210,- Kč
Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Za ztrátu parkovacího lístku poplatek 100 Kč.
V areálu je monitorovací kamerový systém.
Platební parkovací automat je v hlavním vchodě polikliniky.

INFORMACE na recepci polikliniky a na tel.: 318 427 411

Provozovatel:
RAVAK a.s., Obecnická 285, 261 01 Příbram 1, IČ 25612492
Odpopvědná osoba: Pavel Řehoř
 
 
Copyright © RAVAK a.s. Všechna práva vyhrazena.